Allanson CVL2125-120-277 12v 2 x 60W LED Power Supply
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CVL2125-120-277
MPN:
CVL2125-120-277
Shipping:
Free Shipping
RM861.40
Description
Part # CVL2125-120-277 Allanson led power supply 12v - 2 x 60 Watt Input Volts: 120v-277v.
Input Voltage: 120
Input Amps: 1.29A
Output Volts DC: 12
Output current: 2 x 5A
Output Watts: 2 x 60w
Length: 16.73"
Width: 1.7"
Height: 1.18"
View AllClose
Additional Information
Brand Name:
Allanson
System Voltage:
12V