Meanwell LPV-100-24 LED Power Supply 24V-100W
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LPV-100-24
MPN:
LPV-100-24
Shipping:
Calculated at Checkout
Bulk discount rates
Buy 2 and get 5% off
Buy 3 or above and get 8% off
Description
Part # LPV-100-24
Input Volts: 90~264VAC
Input Current: 2.2A/115VAC 1.2A/230VAC
Output Volts DC: 24
Output current: 4.2A
Output Watts: 100W
Length: 190mm
Width: 52mm
Height: 37mm
View AllClose
Additional Information
Brand Name:
Meanwell
System Voltage:
24V