France 12030PBKMG-51-277 Neon Transformer Power Supply 12000v 30mA
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
12030PBKMG-51-277
MPN:
12030PBKMG-51-277
Shipping:
Free Shipping
Q7,341.32
Description
Input 277VAC 60 Hz
Primary VA: 360
Input Amps: 1.30
Output: 12000v 30mA
Case Dimensions:
Length: 11.5
Width: 5.13
Height: 4.178
Mounting Length: 10.625
Mounting Width: 2.0
View AllClose
Additional Information
Brand:
France
Amperage:
30mA